CO O TKANCE MÓWIĄ SŁOWNIKI?

„zespół komórek mających podobną budowę, pełniących określone funkcje w organizmie”

- słownik języka polskiego PWN

„układ, sieć czegoś”

- słownik języka polskiego PWN

„określona struktura czegoś”

- wielki słownik języka polskiego

CO O TKANCE MÓWIĄ klienci?

„Bardzo polecam. Po wielu porażkach dotyczących współpracy z różnymi architektami straciliśmy wiarę w sens budowy własnego domu. Współpraca z p. Mariuszem, jego twórcze i entuzjastyczne podejście do pracy, szukanie różnorodnych rozwiązań i wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania inwestora były bezcenne. Ostateczny projekt przekroczył nasze wyobrażenia. Z wielką niecierpliwością i ekscytacją czekamy na rozpoczęcie budowy.”

Kinga Lanc

„Kreatywny, solidny architekt, znający świetnie przepisy, terminowy - godny polecenia wymagającym. Posiada doświadczenie zarówno w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej”

Mariusz Chamier-Ciemiński
MAC HOUSE GROUP Sp. z o.o. sp. k.

„Zanim trafiliśmy do Pana Mariusza, byliśmy u wielu architektów i żaden z nich nie potrafił sprzedać nam swojej wizji na nasz dom. Mówili tylko, ile mamy zapłacić za zaprojektowanie tego co sami narysowaliśmy - zero inwencji własnej. Pan Mariusz wysłuchał naszych propozycji i z ich uwzględnieniem sam od podstaw stworzył genialny projekt, który o niebo przewyższył nasze oczekiwania. Nasza działka pod dom posiada nietypowe wymiary i myśleliśmy, że będzie można wybudować na niej tylko tzw. mały "klocek". Pan Mariusz stworzył na niej arcydzieło, do którego z ciekawości podchodzą teraz przypadkowi ludzie. Podsumowując Pan Mariusz jest przesympatyczną osobą, która potrafi słuchać, a z małych prostych pomysłów stwarza nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Jeśli ktoś tego właśnie oczekuje. To śmiało może umawiać się z Panem Mariuszem.”

Tomasz Rudnik

„Jeśli szukasz kogoś kto przełoży Twoje marzenia o wspaniałym domu w rzeczywistość, to nie szukaj dalej. Mariusz to architekt kompletny z wizją i zapałem do ciężkiej pracy, który Twoje marzenia podkoloruje tak że nawet nie jesteś w stanie tego sobie wyśnić. Wiedza, doświadczenie, pomysłowość, terminowość to także jest w pakiecie, a najlepsze, że to wszystko w uczciwej cenie. Dzięki za współprace Mariusz to była czysta przyjemność ciebie poznać imam nadzieje, że kiedyś jeszcze coś razem podziałamy.”

Tomasz Bal

„Bardzo dobra pracownia architektoniczna z indywidualnym podejściem do klienta.”

Andrzej Jaworski

„Polecam. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja :)”

Wojciech Podolak